26. 1. 2026
DASHA koncert s kapelou Pajky Pajk a Epoque quartetem!
Charismatická, osobitá a nezaměnitelná...Držitelka Thálie, zpěvačka ze Stardance představí své oblíbené skladby všech žánrů.
10. 11. 2026 v 19:00
Sál Evy Jiřičné v Kongresovém centru ve Zlíně
Dasha patří mezi zpěvačky se skvělým hlasem a originálním projevem. Je držitelkou Ceny Thálie za roli v muzikálu Jesus Christ Superstar a vystupuje také jako sólistka Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Podílí se na mnoha úspěšných hudebních projektech, jako je například Dasha Symphony, Michael Jackson Symphony nebo Ellaboration – pocta Elle Fitzgerald. Účinkovala také v řadě televizních pořadů např. TýTý, Královny popu v opeře a Královny popu na Karlštejně, Robin Hood aneb Cesta ke slávě, To byl náš hit. V neposlední řadě musíme vzpomenout fenomén televizní zábavy, nejúspěšnější TV show „ StarDance… když hvězdy tančí“.
línská rodačka začínala v dětském sboru Filharmonie Bohuslava Martinů a se swingovou kapelou Big Band Zlín. Mnoho let také vystupovala jako vokalistka s Karlem Gottem.
Dasha se řadí mezi nejobsazovanější muzikálové zpěvačky a herečky. Již ve svých sedmnácti letech získala roli Ofélie v muzikálu Janka Ledeckého Hamlet. Následovaly muzikály Golem, Angelika, Mona Lisa, Carmen, Aida a mnohé další.
V koncertním programu, který vám nabízíme, zpívá Dasha své oblíbené skladby všech žánrů od popu přes funky, soul až k muzikálovým melodiím. Dokonalý hudební zážitek zaručuje kromě zpěvu také výběr skvělých hudebníků, kteří Dashu doprovází.
Vstupenky k zakoupení online zde nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).
Upozornění: Kongresové centrum Zlín není pořadatelem akce.
