Kalendář akcí

<  Duben 2024  >
1. Pondělí 2. Úterý 3. Středa 4. Čtvrtek 5. Pátek 6. Sobota 7. Neděle
 

Posedlí Dakarem

Velký sál

19:00

Posedlí Dakarem

Velký sál

19:00

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Tereza Mašková - Tour 2024

Velký sál

19:00

Tereza Mašková - Tour 2024

Velký sál

19:00

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

FELIX SLOVÁČEK a magická Šumava Krásné je žít…!

Malý sál

18:00

Epic film music of Star Wars Symphonic Tribute

Velký sál

20:00

Leoš Mareš - První turné

Velký sál

19:30

Leoš Mareš - První turné

Velký sál

19:30

Leoš Mareš - První turné

Velký sál

15:00

Leoš Mareš - První turné

Velký sál

15:00

8. Pondělí 9. Úterý10. Středa11. Čtvrtek12. Pátek13. Sobota14. Neděle

Krajské setkání 2024

Malý sál

8:45

Krajské setkání 2024

Malý sál

8:45

 

Na stojáka

Velký sál

19:00

Na stojáka

Velký sál

19:00

A6 Veliká noc

Velký sál

19:00

A6 Veliká noc

Velký sál

19:00

Povídání o hudbě

Malý sál

18:15

Povídání o hudbě

Malý sál

18:15

  

D2 Velká orchestrální sabotáž

Velký sál

15:30

15. Pondělí16. Úterý17. Středa18. Čtvrtek19. Pátek20. Sobota21. Neděle

Zlínský Škrpálek

Velký sál

14:30

Zlínský Škrpálek

Velký sál

14:30

THE BACKWARDS – Beatles revival v programu THE BEATLES ´66 TOUR

Velký sál

19:00

 

Slavnostní koncert Talentinum 2024

Velký sál

19:00

Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat

Velký sál

19:00

 

Smejko a Tanculienka - Zaber a makaj!

Velký sál

16:00

22. Pondělí23. Úterý24. Středa25. Čtvrtek26. Pátek27. Sobota28. Neděle
 

K3 Olga Scheps

Velký sál

19:00

K3 Olga Scheps

Velký sál

19:00

EGBDF (Kdo se naladí na správnou notu)

Velký sál

19:00

C7 EGBDF (Kdo se naladí na správnou notu)

Velký sál

19:00

  

Míša Růžičková: MINIDISKO PRO PRINCE A PRINCEZNY

Velký sál

16:00

29. Pondělí30. Úterý 1. Středa 2. Čtvrtek 3. Pátek 4. Sobota 5. Neděle
 

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců města Zlína za rok 2023

Velký sál

19:00

  

Reflections of Pink Floyd

Velký sál

20:00

Reflections of Pink Floyd

Velký sál

20:00

 

FILIP JANČÍK - Show filmové hudby

Velký sál

20:30