Se Smejkem a Tanculienkou si zazpíváte vaše oblíbené hity!

Ahoj broučkové!

Naše Cesta do fantázie bude pořádné dobrodružství. Se Smejkem a Tanculienkou si zazpíváte vaše oblíbené hity i nové písně z připravovaného filmu Cesta do fantázie. Čeká nás nádherný den, který hned na začátku oslavíme písničkou Krásny deň.

6.10. 2024 v 16:00

Velký sál Kongresového centra Zlín

 


Před dlouhou cestou se zahřejeme naší největší pochodovou peckou: Šlapy šlapy. A protože to bude cesta fantastická, společně si zadupeme se slonem, hrochem a nosorožcem v písničce Dupi dup! A to si buďte jisti, že nezapomeneme ani na Keď si šťastný. Tanculienka se ukáže úplně Strapatá, ale velmi rychle vysvětlí proč. Cesta do fantazie není cesta naslepo, to nám připomene Slepá baba. Také konečně poznáme a vyzpovídáme největšího sobce pod sluncem, který se jmenuje Mamoň lakomý. V jednu chvíli se ale budeme muset rozhodnout: doprava nebo doleva? Rozhodnou pouze Kameň, papier, nožnice. Samozřejmě, že se objeví i vlk, který si tentokrát bude jen užívat a nepřiloží ruku k dílu v písničce Vlk a zima. Bohužel natrefíme i na krutou realitu v přírodě: odpadky a plasty. Ale vyrovnáme se s tím, jak se na správné turisty patří, s písničkou Bez plastu. Takže pokud po tom všem váháš, jestli s námi jít nebo ne, máme pro tebe jen jednu odpověď: Poď von! Cestou necestou budeme rozdávat dobrou náladu písničkou Mávame. A to není všechno! Možná potkáme v zemi Fantazie i obrovského Macka Duška, 2 metrového maskota, který umí nejen zpívat a tancovat, ale i mnohé jiné. Jsi zvědavý, zda vůbec do té Fantazie dorazíme? Přijď se přesvědčit na naše představení! Bude to opravdu dobrodružná a zábavná cesta, po které se všichni budeme těšit, až budeme konečně Doma. Nakonec se rozloučíme písničkou Pápá. 
Ale ne navždy. Pouze na chvíli. Budeme se na vás těšit na našem novém rodinném hudebním představení Cesta do fantázie!

Představení trvá přibližně 60 minut a je vhodné pro všechny od 2 let.
Každý návštěvník (dospělý i každé dítě) musí mít platnou vstupenku bez ohledu na věk!

Cena vstupenek je shodná pro děti i dospělé. 
ZTP/P info: dětem, které nedosáhly věku 16 let a zároveň jsou držiteli průkazu ZTP/P, bude po předložení zakoupené vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu před akcí proplaceno zpět 50% z ceny vstupenky.

Vstupenky k zakoupení online zde nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).