Přijďte zažít jedinečný vánoční violoncellový koncert s nabitým programem. To je koncert Petra Špačka a jeho bandu se speciálním hostem, dívčí pěveckou kapelou Sedmikrásky.

Na koncertě kromě Petra Špačka a jeho bandu vystoupí jako hosté i dívčí pěvecká kapela - Sedmikrásky. Společně vás tak příjemně naladí na vánoční atmosféru.

14. 12. 2022 v 19:00

Velký sál Kongresového centra Zlín


Petr Špaček v září 2021 naplno odstartoval sólovou dráhu vyprodaným pražským Rudolfinem a od té doby se prakticky se svojí novou kapelou nezastavil.

Petr vystudoval violoncello v Bostonu, v USA, vyhrál rozhlasovou soutěž Českého rozhlasu a jako sólista koncertoval už téměř se všemi českými orchestry. Na tomto koncertě však nebude vystupovat jako hráč pouze klasické hudby. Můžete se především těšit nejen na písně jako jsou Bohemian Rhapsody, Shallow, Viva la Vida, Don't Stop Me Now, Rain Drops Keep Falling On My Head, Hotel Ritz, Anděl Páně - Modlitba ale i na vánoční písně - Nesem Vám Noviny, Jingle Bells, Have Yourself a Merry Little Christmas, Let It Snow a další v originálních úpravách pro violoncello, klavír, kontrabas, bicí a dívčí zpěvy.

Délka koncertu 120 minut včetně přestávky:

Buďte u toho!!!

Více informací na www.spacekpetr.com

Vstupenky k zakoupení online zde nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Ciname v OC Zlaté jablko).