Baletní představení Royal Classical Ballet - LABUTÍ JEZERO se přesouvá z 5. 11. 2022 na říjen 2023.

Oznámení organizátora:
Bohužel kvůli organizačním problémům spojeným s odjezdem divadelních umělců, se přesouvá turné Divadla "Royal Classical Ballet" s akcí "Labutí jezero". Nový termín v České republice: 6.10.2023 – Zlín. Vstupenky zůstávají v platnosti. Diváci, kterým nové termíny nevyhovují, mohou vstupenky vracet v místě zakoupení do 31.12.2022.
Děkujeme za pochopení! S úctou, SHOW №1 AGENCY 

původní termín: 5. 11. 2022 v 19:00

nový termín: 6. 10. 2023 v 19:00

Velký sál Kongresového centra Zlín


Divadlo „Royal Classical Ballet“ je divadlem klasického baletu. Soubor divadla tvoří absolventi nejlepších choreografických škol v Moldavsku a na Ukrajině, kteří mají kromě vysoké úrovně technického profesionalismu, dobré herecké schopnosti, schopnost zcela se reinkarnovat na jevišti. Součástí repertoáru divadla jsou celovečerní balety, doplněné úžasnými barevnými dekoracemi a kostýmy. Divadlo úspěšně účinkuje s turné po celém světě. Sólisty divadla jsou přední umělci, jako Sergej Skvorcov z Moldavska a Kateryna Floria a Alexander Pokotilov z Ukrajiny.

«Labutí jezero» je nejslavnějším baletem na světě. Tento balet zůstává nejoblíbenějším baletním představením po celém světě. Příběh lásky prince Siegfrieda a princezny Odetty, která je přeměněna na bílou labuť zlým čarodějem Rudovousem. Princ Siegfried se snaží zabránit kouzlu a v neuvěřitelném boji mezi dobrem a zlem nakonec zvítězí dobro. To vše, v podání skvělých umělců v kombinaci s barevnými dekoracemi a úžasnými kostýmy, diváci uvidí v rámci evropského turné v říjnu 2023.

Délka je 2 hodiny 30 minut s přestávkou.

Vstupenky k zakoupení online zde nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).

Více informací na www.shows.cz