Koncert Pink Floyd odložen na podzim 2022.

V lednu měl do Zlína zavítat jeden z nejlepších světových revivalů legendární kapely PINK FLYOD. Vzhledem k současné složité situaci, která panuje v Evropě, byl však management kapely nucen odložit celé evropské turné až na podzim příštího roku. Zlínský koncert, který se měl uskutečnit 24. ledna 2022 v Kongresovém centru Zlín, se proto přesouvá až na 2. října 2022. 

Děkujeme za pochopení. 


Projekt PINK FLOYD HISTORY vznikl v roce 2015 při příležitosti oslav 50. výročí kapely Pink Floyd a pravidelně vyprodává sály po celém světě.  Kapele se daří do nejmenších detailů reprodukovat jedinečnou atmosféru, stejnou jako zažívali posluchači na koncertech kapely Pink Floyd.

Do Česka se kapela vrací s novým koncertním programem HEART OF SOUND – THE NEW PINK FLOYD HISTORY TOUR, který fanoušky provede 50-ti lety historie mistrovských art rockových skladeb. Tato show, která je již nyní označována za jednu z nejlepších, jde hluboko do jádra skutečné Pink Floyd atmosféry. Citlivé propojení videí, fotek, světla a zvuků umožní posluchačům prožít dobu od konce 60. let až po 21. století. Show není jen potěšením pro oči a uši, nabídne také vhled do příběhu celé kapely a jejího vlivu na světové události.

Vstupenky zakoupené na původní termíny zůstávají v platnosti, bez nutnosti výměny.

Vstupenky online k zakoupení zde nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).

Více informací na www.velryba.cz