David Koller Acoustic Tour 2017

Jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů se vydává za fanoušky, než se na sólové dráze lehce odmlčí kvůli závazkům ve znovu probuzené skupině Lucie.

Barbour uvádí: David Koller Acoustic Tour 2017 

14.11.2017 v 19 hodin ve Velkém sále Kongresového centra ve Zlíně


Koncerty šňůry Barbour David Koller Acoustic Tour se uskuteční v krásných divadelních a kulturních sálech po celé republice. Publikum se může těšit na písně Chci zas v tobě spát, Gypsy love, Amerika, Šrouby do hlavy, Recidiva, Černí andělé a další Kollerovy hity z celé jeho hudební kariéry v akustických aranžích. Ve Zlínském Kongerovém centru se David Koller představí už čtrnáctého listopadu. 

Turné začíná čtyřiadvacátého října v Ústí nad Labem v krásném prostoru divadla a opery a skončí čtrnáctého prosince v Plzni. Na čtrnácti zastávkách David Koller s kapelou zahraje v Ústí nad Labem, Plzni, v Jihlavě, Zlíně, Frýdku-Místku, Olomouci, Brně, Kolíně, Pardubicích, Ostravě, Turnově, Táboře a samozřejmě v Praze. „Turné už je na mnoha místech vyprodané, poslední vstupenky jsou v prodeji v předprodejních místech a v místech konání koncertů,“ řekl Michal Kindl z pořádající agentury VM ART production.

 

Vstupenky k zakoupení online zde nebo v předprodejním místě na pokladně Golden Apple Cinema v OC Zlaté Jablko.

Více na www.vm-art.cz