V Kongresovém centru ve Zlíně bude koncertovat hvězda světového formátu: kytarista skupiny Queen Brian May!

Agentura Velryba ve spolupráci se společností Live Nation s radostí oznamuje, že v březnu příštího roku se Kongresové centrum Zlín stane dějištěm koncertu jednoho ze zásadních umělců světové hudební scény. 5. března 2016 vystoupí ve zlínském koncertním sálu kytarista skupiny QUEEN Brian May. Přijede společně se zpěvačkou Kerry Ellis a jejich společným projektem "One Voice", s nímž sklízejí úspěchy ve vyprodaných sálech po celém světě. Během koncertu zazní nejen skladby Queen v netradičních aranžích, ale také písně jiných umělců a kapel.


"Jsem na to velmi hrdý, protože je to opravdu první jméno světové ligy populární hudby, které se nám podaří přivézt do Zlína. Předcházelo tomu dlouhé úsilí i několik projektů, které bohužel nevyšly. Brian May potvrdil koncert ve Zlíně i díky budově Kongresového centra, protože jsme mu předem v projektu obrázky interiéru i exteriéru posílali. Uchvátily jej, a na návštěvu Zlína se už nyní velmi těší," uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.
Brian May s Kerry Ellis odehrají v České Republice celkem čtyři koncerty - kromě Zlína také v Praze, Brně a v Ostravě.

Předprodej vstupenek na zlínský koncert, který se uskuteční 5. března 2016, bude zahájen v prodejní síti TICKETPRO 8.10. v 10:00. "S ohledem na věhlas umělce předem upozorňuji na omezenou kapacitu sálu Kongresového centra. Není to sportovní hala a necelých osm set míst se může vyprodat velmi rychle. Proto určitě doporučujeme s nákupem vstupenek neváhat, ostatně můžou posloužit i jako originální vánoční dárek," dodal Žáček.

BRIAN MAY & KERRY ELLIS
ONE VOICE – THE TOUR 2016
5. března 2016 ve 20:00

Velký sál Kongresového centra Zlín

Vstupenky k zakoupení online v síti Ticketpro nebo v předprodejních místech u Velkého kina, Golden Apple Cinema.

S ohledem na věhlas umělce předem upozorňuji na omezenou kapacitu sálu Kongresového centra. Není to sportovní hala a necelých osm set míst se může vyprodat velmi rychle. Proto určitě doporučujeme s nákupem vstupenek neváhat, ostatně můžou posloužit i jako originální vánoční dárek," dodal Žáček.

www.velryba.cz