St, 15. 3. 2023 9:00

Krajské setkání 2023

Čas konání: 9:00

Místo konání: Malý sál

Pořadatel: Svaz měst a obcí České republiky


Program oblíbených Krajských setkání nabídne i letos novinky ze světa samospráv. Hlavním tématem je pro nás efektivita, úspory a pozitivní rozvoj obce v roce 2023.  A neboť se jedná o první povolební krajská setkání, rádi bychom Vám představili i fungování Svazu měst a obcí ČR a jak Vám můžeme být nápomocni v řešení Vašich dennodenních i dlouhodobých otázek, problémů a nesnází. Co konkrétně můžete očekávat? Těšit se můžete například na problematiku veřejných zakázek a na řešení úskalí, jež jsou s nimi spojená. Čas bude věnován energetice a možnosti využití poradenství nejen v oblasti komunitní energetiky. Nebudou chybět ani zástupci MMR a SFŽP s představením dotačních možností v jejich resortech. A samozřejmě nebudou chybět ani informace k tomu, na co si jako komunální zastupitel dát a pozor a jak udržet finance obce na uzdě a zvýšit její příjmovou stránku.

Nedílnou součástí našich setkání bude samozřejmě diskuse a možnost zkontaktovat se se zástupci gesčních orgánů.

Krajská setkání můžete využít také k přípravě nominací do Rady Svazu. K dispozici budou zástupci Kanceláře Svazu, kteří Vám fungování Svazu a možnosti zapojit se do činnosti jeho orgánů, včetně orgánů poradních, rádi vysvětlí a budou Vám plně k nápomoci.

Potřebujete-li jakékoliv další informace, kontaktujte prosím Barboru Křemenovou na tel.: 234 709 737 | 730 894 850 nebo e-mailu: kremenova@smocr.cz.

Malý sál

Svaz měst a obcí České republiky