Čt, 17. 11. 2022 19:00

Pro tebe cokoliv

Čas konání: 19:00

Místo konání: Velký sál

Pořadatel: Agentura September


Jean Robert-Charrier: PRO TEBE COKOLIV

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Simona Lewandowská, Ladislav Hampl, Pavla Vojáčková – Rychlá, Kristián Kašpar

Výborná francouzská komedie o tom, že mateřská láska nemá žádné hranice a že i lež pronesená z čisté lásky zůstává pořád lží a jako taková má krátké nohy... Pokud se chcete zasmát a zamyslet nad vážným nevážně, komedie Pro tebe cokoliv tato očekávání zaručeně naplní.
Mateřská láska nemá žádné hranice. Takže když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte? Samozřejmě ji podpoříte, protože pro ni byste udělali cokoliv! I kdyby to mělo znamenat, že se z kožešin převlečete do oblečení z biobavlny, sundáte paroží ze zdí a nově zařídíte celý byt, namísto steaku připravíte zeleninové hody a na výběrovou komisi zahrajete divadlo, že jste "alter-globalizační nadšenci", i když nemáte ponětí, co to je. A kdyby to bylo málo, z matky - zkorumpované právničky - udělejte obhájkyni lidských a zvířecích práv, otce - operního pěvce - vydávejte za sirotka v důchodu a bratra za afrického bojovníka za svobodu. Završte to adoptováním hluchého, slepého, pajdajícího králíka a to by bylo, abyste nebyli přesvědčiví…!

Režie: Petr Kracik
Produkce: Divadlo Kalich Praha

Vstupenky si můžete zakoupit:

  • v kanceláři AGENTURY SEPTEMBER, Tř. T. Bati 190, Zlín (budova Archa - vstup od parkoviště pod kostelem)
    2. patro ve všední dny mezi 12.00-16.00 hod., tel. 576 114 529 - platební karty nepřijímáme
  • online na www.ticketportal.cz  nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).

Více informací na www.september.cz

 

Velký sál

Agentura September