Út, 13. 12. 2022 20:00

TARJA - Christmas Peace

Čas konání: 20:00

Místo konání: Velký sál

Pořadatel: Pragokoncert Bohemia a.s.


TARJA TURUNEN se k nám příští rok vrátí se zbrusu novou vánoční show „Pokoj Vánoc“ a to hned do 5 měst!

TARJA TURUNEN je plným právem nazývána královnou, divou, fantastickým stvořením z jiného světa…její koncerty dokáží divy…dokáží zahřát u srdce a zároveň zmrazit dech…letos se TARJA se svými dechberoucími vánočními koncerty „Christmas Together“ po dvou letech vrátila, aby přinesla pohodu, vánoční atmosféru a své osobní, silné světlo mezi nás. Všem 4 naplněným sálům dokázala vlít klid do žil a naději do myslí, dokázala neuvěřitelnou věc, přimět nás přemýšlet nad hloubkou a smyslem Vánoc a podívat se na ně jako na možný mezník v našich životech, kdy je čas něco změnit. Nejsou to jen svátky barev, přejídání a utrácení…je to čas na lásku a její moc.

Kdo letos tyto její koncerty nezvládl, nestihl, nebo nemohl navštívit, máme pro vás dobrou zprávu. TARJA, dojata svým letošním úspěchem, naplánovala vánoční turné u nás i na příští rok! 

Ovšem pozor! Čeká vás zcela nový vánoční program „Pokoj Vánoc“, který už TARJA nosí v hlavě a těší se, až vás s ním, opět v tom nádherném adventním čase překvapí, zahřeje, potěší, uklidní a naladí na tu hezkou vánoční notu.

Prodej vstupenek na všechna města právě odstartoval. Zajistěte si nejlepší místa včas.

Vstupenky k zakoupení online na www.ticketportal.cz , www.mastersofrock.cz

Více informací na www.pragokoncert.com

 

 

 

Velký sál

Pragokoncert Bohemia a.s.